O szkole

kilka słów o nas...

W Lublinie jest wiele szkół, które uczą języka włoskiego, jednak tylko u nas znajdziesz doświadczenie i profesjonalizm ugruntowany poprzez wiele lat nauczania języka włoskiego dla Polaków oraz innych narodowości, osób w różnym wieku, począwszy od pięciolatków a skończywszy na osobach dorosłych wykonujących najróżniejsze zawody i studiujących na różnych kierunkach. 

Pragniemy zaproponować wszystkim chętnym i ambitnym, naukę języka włoskiego pod kierunkiem najlepszych nauczycieli – Polaków i Włochów – za rozsądną cenę.
Najważniejszym celem naszego Centrum Języka Włoskiego jest nauczanie na najwyższym poziomie najpiękniejszego języka na świecie przez wykwalifikowanych nauczycieli włoskich i polskich, którzy mają pełne filologiczne i dydaktyczne wykształcenie.
Gwarantujemy przede wszystkim mówienie od pierwszych zajęć, a co za tym idzie, naturalne i natychmiastowe złamanie barier językowych oraz jednoczesną naukę komunikacji i myślenia w języku włoskim. Nie zakuwasz na pamięć, lecz kojarzysz!!!
Nauka języka nie może zostać pozbawiona rozwoju intelektualnego i kulturowego oraz podstaw gramatycznych, jednak naszym mottem jest „gramatyka dla języka a nie odwrotnie”. Proponujemy zajęcia indywidualne, mini-grupy do 6-9 osób (Nigdy więcej dopychania kolanem do sali na trzynastą, czternastą bądź piętnastą osobę w grupie).
Naszą specialità della casa jest Tarraro Tandem, dwoje kursantów prowadzonych jest przez dwóch nauczycieli, Polaka i Włocha w celu jak najlepszych efektów nauczania.

Jesteśmy przekonani, że nauka języka włoskiego nie będzie tak trudna jak się tego spodziewałeś. Jeśli chcesz uczyć się języka włoskiego, nie znajdziesz lepszego miejsca niż Centrum Tarraro. Naturalnie, in italiano! 🙂

352

Courses Online

120

great techers

17

Award nomination

23

Years of experience

About Us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse a libero et diam rhoncus mollis. Donec non arcu elit. Nam consequat, elit nec efficitur elementum, tellus tellus pharetra ante, nec hendrerit risus metus sed metus. Sed egestas, urna eu posuere pretium, mauris augue aliquam lectus, vitae iaculis odio nunc 

A doctor can bury his mistakes, but an architect can only advise his clients to plant vines.”

Frank Lloyd Wright

Contact us

Leave us a note and we will get back to you for a free consultation